W imieniu IBZ Gimborn i Defensive Tactics Group (DTG), zapraszamy do wzięcia udziału w kursie „Police Street Survival Training”, który odbędzie się od 28 czerwca do 2 lipca 2021 roku.

Poprzez praktyczne szkolenie oparte na rzeczywistości i teorie ludzkiego konfliktu, seminarium ma na celu zwrócenie uwagi na problemy, z którymi borykają się funkcjonariusze pierwszej linii, gdy mają do czynienia z brutalnymi konfrontacjami na ulicy. Tematy obejmą techniki uderzeń z otwartej ręki, obronę bez broni po incydenty z aktywnymi strzelankami oraz teorię ludzkiego zachowania w walce, obronę nożem i strzelanie w punktach walki.
Seminarium będzie miało formę kombinacji prezentacji i szkoleń praktycznych, pokazów lub ćwiczeń szkoleniowych. Oczywiście każdy element fizyczny byłby dobrowolny i delegaci, którzy nie chcieliby trenować, mogliby to obserwować.
Seminarium będzie miało na celu omówienie, podkreślenie i poinformowanie delegatów na szereg tematów dotyczących użycia siły przez policję w celu poszukiwania odpowiedzi i wpływania na zmiany.

Kurs policyjnego przetrwania na ulicy rozpocznie się 28.06.2021 o godz.10:45, a zakończy 02.07.2021 o godz.15:00.

Koszt dla członków IPA: 310,00 €
Koszt dla osób, które nie są członkami IPA: 465,00 €

Rezerwacji dokonywać można pod adresem: https://www.ibz-gimborn.de/seminaronlinebuchen.html

Istnieje możliwość dofinansowania kosztów udziału w szkoleniu przez SP IPA.