W imieniu Prezydium Regionu IPA Nowy Targ mam zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w kolejnym zorganizowanym przez Region IPA Nowy Targ Międzynarodowym Turnieju w Kręgle, który odbędzie się w Karczmie „ZADYMA” w Szaflarach ul. Zakopiańska 1E, 34 – 424 Szaflary w piątek 26 listopada 2021r. o godz. 16:00.

Po zaciętej rywalizacji przewidziany jest gorący posiłek dala każdego uczestnika turnieju, a także napoje [piwo] zimne i gorące.

Jeśli ktoś będzie miał ochotę spędzić weekend na Podhalu to zapraszam do rezerwacji pokoi w partnerskich Hotelach, czy Pensjonatach IPA House.
Obiekty, które są najbliżej Restauracji Zadyma:
– Skalny Dworek : http://www.skalnydworek.pl/#, tel. 018 261 24 10,
– Ruczaj http://restauracja-nowytarg.pl/, tel. 18 266 7676,
– Pensjonat Szaflary http://perlapodhala.pl/, tel. 18 26 57 920,
Więcej obiektów z których można skorzystać i je zobaczyć znajdują się na stronie: https://www.ipanowytarg.pl/ipa-hause-3/,

REZERWACJI PROSZĘ DOKONYWAĆ WE WŁASNYM ZAKRESIE I PROSZĘ NIE CZEKAĆ DO OSTATNIOEGO DNIA!!!

W załączeniu przesyłam Zaproszenie, Regulamin Turnieju oraz Protokół udziału drużyn.

W sytuacji awaryjnej, lub w sytuacji kiedy drużyny z zagranicy będą miały problem z przelewem, gotówkę odbierze Skarbnik lub Przewodniczący.

Mam nadzieję, że chwile spędzone w ramach zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim wśród Przyjaciół i przyjaznej atmosferze znów pozwoli chociaż na chwilę oderwać się od codziennej szarości, codziennych spraw i obowiązków.

Pozdrawiam Serdecznie…
Lucjan Żółtek
Przewodniczący International Police Association
Region Nowy Targ

Regulamin Turnieju

Zgłoszenie